Aktualności


08.10.2018  | autor:  tepe

Jesienne promocje MAN

 

Z początkiem października, pod hasłem "Z rąk profesjonalistów" ruszyła ostatnia w tym roku akcja promocyjna firmy MAN. Zapraszamy do poznania jej szczegółów - wystarczy kliknąć w obrazek tytułowy.

zobacz cały wpis

 


10.09.2018  | autor:  tepe

Koncert Pieśni Polskie - zaśpiewajmy razem

 

Wczoraj, tj.  09.09.2018 w Mikorzynie o godz. 12.00 i w Pleszewie o godz. 19.30 odbyły się koncerty cyklu Pieśni Polskie.

Projekt ten sponsorowany m.in. przez. AGRO-STAR, jest jednym z wydarzeń przypominających i uświetniających 100-lecie odzyskania Niepodległości. Dlatego też jesteśmy zaszczyceni i dumni mogąc wesprzeć tak istotne wydarzenie i tak ważną rocznicę.

zobacz cały wpis

 


07.09.2018  | autor:  tepe

Ochrona danych osobowych w AGRO-STAR

 

W dniu 25.05.2018 r. weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (UE) o Ochronie Danych Osobowych (RODO) nr 2016/679, mające na celu ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych na terenie Unii Europejskiej.

zobacz cały wpis

 


12.08.2018  | autor:  tepe

JOST - autoryzacja AGRO-STAR

 

W dniu 8 sierpnia 2018 roku podpisana została przez AGRO-STAR kolejna już serwisowa umowa autoryzacyjna - tym razem z renomowanym producentem systemów osiowych – firmą JOST.

Autoryzacji udzieliła spółka „JOST Polska Sp. z o.o.” reprezentująca firmę JOST w Polsce.

zobacz cały wpis

 


12.08.2018  | autor:  tepe

STAR 944 - remonty i renowacje w AGRO-STAR

 

Nasza firma cały czas wykonuje kompletne remonty samochodów marki STAR 944 dla Wojska Polskiego. Zlecenia od tak wymagającego klienta są realizowane z dokładnością do najdrobniejszych szczegółów podwozia.

Szczegółowe, dwustopniowe i bardzo wnikliwe odbiory końcowe zawsze są poprzedzone wizytą na Stacji Kontroli Pojazdów i jak zwykle są bardzo wysoko oceniane przez tego klienta. Na zdjęciach poniżej - jedna z takich sytuacji.

zobacz cały wpis

 


12.08.2018  | autor:  tepe

Wesob - kolejna autoryzacja AGRO-STAR

 

W dniu 25 lipca 2018 roku podpisana została przez AGRO-STAR kolejna już umowa autoryzacyjna o partnerstwie serwisowym, tym razem z renomowaną marką naczepową – z firmą Wesob- WECON.

Autoryzacji udzieliła spółka „Wesob Sp. z o. o.” reprezentująca firmę WECON w Polsce.

zobacz cały wpis

 


26.04.2018  | autor:  tepe

KRONE - nowa autoryzacja AGRO-STAR

 

W dniu 24 kwietnia 2018 roku podpisana została przez AGRO-STAR kolejna już umowa autoryzacyjna o partnerstwie serwisowym z renomowaną marką naczepową – z firmą KRONE.

Autoryzacji udzieliła spółka „Naczepy Pozkrone S.A. Sp.k.” reprezentująca firmę KRONE w Polsce.

zobacz cały wpis

 


25.04.2018  | autor:  tepe

Nasza inwestycja w młodzież procentuje

 

Zakończony niedawno międzyszkolny konkurs znajomości technicznego języka angielskiego  przyniósł zwycięstwo uczniowi kaliskiej szkoły samochodowej nad którą roztoczyliśmy nasz patronat już wiele lat temu, dzięki inicjatywie właściciela naszej firmy Pana Tadeusza Nogaja.

zobacz cały wpis

 


01.02.2018  | autor:  tepe

AGRO-STAR - zmiana formy prawnej - PILNE!

 

Szanowni Państwo,

- pragniemy poinformować, że z dniem 01 lutego 2018 roku  firma AGRO-STAR Tadeusz Nogaj Spółka Jawna wskutek przekształcenia,  zmieniła formę prawną i została przekształcona w podmiot o nazwie:

AGRO-STAR Tadeusz Nogaj Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Obecna skrócona nazwa firmy to:   AGRO-STAR Tadeusz Nogaj Sp. z o.o. Sp. k.
Ponadto, w związku z nową sytuacją prawną ulega zmianie nasz numer wpisu w rejestrze KRS - teraz jest on następujący:

KRS: 0000716050

Pozostałe nasze dane tj, NIP i REGON pozostają bez zmian.

Wszystkich Partnerów i Klientów naszej firmy prosimy o stosowne aktualizacje w swoich zasobach.

Przepraszamy za ew. niedogodności.

zobacz cały wpis

 


19.12.2017  | autor:  tepe

Zespół Organizacji Badań i Innowacji w AGRO-STAR

 

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją informujemy, że w dniu 19 grudnia 2017 r. właściciel firmy AGRO-STAR TADEUSZ NOGAJ S.J. powołał Zespół Organizacji Badań i Innowacji, w skład którego weszły znamienite osoby świata naukowego wraz z przewodzącym zespołowi Panem dr hab. Ireneuszem Dziubek, profesorem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu.

Zespół ekspertów będzie wspierał spółkę AGRO-STAR w szerokich działaniach, których nadrzędnym celem jest innowacyjny rozwój naszego przedsiębiorstwa.

Witamy Zespół w naszej firmie i życzymy satysfakcji ze wspólnie podejmowanych przedsięwzięć.

Poniżej prezentujemy skład Zespołu:

zobacz cały wpis

 


18.12.2017  | autor:  tepe

Certyfikacje 2017

 

Pod koniec listopada 2017 roku przeprowadzany był w naszej firmie audyt na zgodność firmowych systemów jakości z wymaganiami PN-EN ISO 9001:2015-10 oraz na zgodność z wymaganiami AQAP 2110:2016.

zobacz cały wpis

 


04.10.2017  | autor:  tepe

AGRO-STAR - remonty pojazdów dla Wojska Polskiego

 

Właśnie dzisiaj, 4.10.2017 roku zakończyliśmy remont generalny kolejnych  4 pojazdów będących własnością Wojska Polskiego. Były to 3 szt. STAR 944 i 1 szt. MULTICAR M26.7.

zobacz cały wpis

 


18.09.2017  | autor:  tepe

Katalog Usług Serwisowych MAN - najnowsza edycja!

 

Już jest! - aktualne informacje o sieci serwisowej MAN w Polsce, najnowsza oferta usług serwisowych MAN, najnowsze promocje!

Dostępny jest we wszystkich stacjach Autoryzowanych Partnerów Serwisowych MAN - Zapraszamy!

zobacz cały wpis

 


06.09.2017  | autor:  tepe

AGRO-STAR na Facebooku - zapraszamy

 

Wpisaliśmy się w światowe trendy i założyliśmy firmowy fanpage na Facebooku. Jak można było przypuszczać i potwierdziło się to w całej okazałości, szeroka znajomość tego medium wśród naszych pracowników przełożyła się na łatwe i szybkie publikowanie wszelkich bieżących informacji dotyczących naszej firmy - z każdym dniem jest ich tam coraz więcej.

Dlatego też, z pełnym przekonaniem zapraszamy Państwa do jego odwiedzania - to właśnie tam pojawią się najszybciej informacje o naszych akcjach promocyjnych. Stosowny link jest ukryty pod małym znaczkiem Facebooka na naszej witrynie (w panelu obok) oraz w obrazku tytułowym powyżej.

Jeśli uznacie Państwo ten pomysł za udany - zapraszamy do polubienia. Można to zrobić bezpośrednio na Facebooku lub też zrobić to poprzez naszą witrynę firmową -  potrzebne linki znajdują się na dole okienka z naszymi danymi firmowymi pod charakterystycznymi znaczkami Facebooka.

Dla zachęty zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z promocyjnej imprezy ProfiDrive 2017 która odbyła się w kwietniu br. w siedzibie naszej firmy - link jest dołączony do obrazka na dole tej notki, wystarczy kliknąć.

 

zobacz cały wpis

 


07.07.2017  | autor:  tepe

Napisali o nas...

 

Nasz sukces w tegorocznym konkursie MAN został zauważony w prasie branżowej - zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem. Jest to zapis rozmowy przeprowadzonej z właścicielem naszej firmy - panem Tadeuszem Nogajem przez redakcję magazynu.Cięzarówki. Wywiad został opublikowany w wakacyjnym numerze tego magazynu.

T. Nogaj opisuje w nim 29 lat historii firmy AGRO-STAR - szczególnie ciekawe są jej początki i heroiczne zmagania właściciela z brutalną rzeczywistością początkowego okresu transformacji w Polsce. Czytelnik znajdzie tu sporo ciekawostek charakterystycznych dla tamtych czasów - zupełnie odmiennych od dzisiejszych realiów. Niezależnie od specyfiki naszej firmy jest to kolejna opowieść o tym jak tworzył się i formował polski biznes.

Zapraszamy do lektury - wystarczy kliknąć w obrazek tytułowy tej notki.

 

zobacz cały wpis

 


24.05.2017  | autor:  tepe

Zespół Agro-Star - po raz kolejny najlepszy w Polsce!

 - jesteśmy nr 1. w Polsce!

 

Jesteśmy niezmiernie dumni poinformować Państwa, że w finale krajowym konkursu MAN Service Quality Award 2016/2017   zespół AGRO-STAR  po raz drugi z rzędu - zdobył 1. miejsce wśród wszystkich Autoryzowanych Serwisów MAN  Polsce, czyli po prostu - jesteśmy NAJLEPSI !!!.

To drugi z kolei nasz tytuł Najlepszego Serwisu MAN w Polsce i siódmy w historii naszej firmy.

Oto oficjalny komunikat MAN Truck & Bus Polska:

AGRO –STAR ponownie najlepszym serwisem MAN w Polsce

W dniu 22 maja br. w siedzibie Akademii MAN w Wolicy odbył się finał konkursu Service Quality Award edycja polska, podczas którego wyłoniono najlepszy Autoryzowany Serwis MAN na terenie naszego kraju. Po raz drugi tytuł ten zdobył AGRO-STAR z Kalisza.

W polskiej edycji konkursu udział wzięły 3 Autoryzowane Stacje Obsługi, które uzyskały największą ilość punktów w rywalizacji globalnego konkursu Service Quality Award. Do rundy finałowej zakwalifikowały się ostatecznie:

  • AGRO-STAR Tadeusz Nogaj,
  • MAN Truck & Bus Center Czeladź oraz
  • TRANSBUD NOWA HUTA.

Procedura wyboru finalistów Service Quality Award stawiała przed kandydatami wysokie wymagania. W pierwszych trzech rundach globalnego konkursu zostali oni poddani szerokiemu testowi wiedzy technicznej. Ostatnim etapem był tajemniczy telefon, sprawdzający jak serwisy radzą sobie z obsługą klienta. Konkurs Service Quality Award organizowany jest przez  centralę MAN w Monachium od wielu lat.

Nagroda MAN Service Quality Award edycja polska została przyznana po raz drugi. W polskim finale przedstawiciele Autoryzowanych Stacji Obsługi musieli wykonać, m.in. symulację przyjęcia i wydania pojazdu klientowi, diagnozę błędów czy ocenę kwalifikacji części do wymiany gwarancyjnej. „Cieszymy się, że polska edycja konkursu odbyła się kolejny raz i mamy nadzieję, że na stałe wpisze się w nasz kalendarz działań, które mają na celu przede wszystkim doskonalenie kompetencji pracowników, a co za tym idzie podnoszenia jakości usług świadczonych w sieci serwisowej MAN.“, wyjaśnia Bartłomiej Ciemiński, dyrektor ds. serwisu w spółce MAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o.

Zdobycie tytułu Najlepszego serwisu MAN w Polsce po raz kolejny to dla nas wielka radość, powód do dumy oraz potwierdzenie naszych wieloletnich kompetencji w zakresie obsługi posprzedażnej.” powiedział Tadeusz Nogaj właściciel stacji serwisowej AGRO–STAR w Kaliszu.

Zwycięzca Service Quality Award edycja polska będzie nosił tytuł Najlepszego serwisu MAN w Polsce przez kolejny rok.

Serwis AGRO-STAR najlepszy serwis MAN w Polsce w 2017 roku

Na zdjęciu: Bartłomiej Ciemiński przekazuje nagrodę zwycięskiej drużynie AGRO-STAR

zobacz cały wpis

 


22.05.2017  | autor:  tepe

Agro-Star - autoryzacja Schwarzmüller

Agro-Star -

 

Szanowni Państwo,

- z przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy kolejną umowę autoryzacyjną z renomowanym europejskim producentem naczep - firmą Schwarzmüller. Od tej chwili, nasz serwis który przeszedł już wszystkie stosowne szkolenia, jest do Państwa dyspozycji w zakresie pełnego serwisu produktów tej firmy.

Podpisana umowa stanowi dla Agro-Star istotne rozszerzenie dotychczasowej oferty serwisowej.

 

zobacz cały wpis

 


22.05.2017  | autor:  tepe

Więcej o sieci Q-Service Truck

 

Q-Service Truck jest pierwszą ogólnopolską siecią warsztatów zajmujących się przeglądami i naprawami pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów. Organizację tę powołała w 1999r. firma Inter Cars. Zrzeszone w niej serwisy pracują pod wspólnym logiem sieciowym, ale zachowują własną tożsamość i niezależność. Celem sieci jest stworzenie miedzy warsztatami stałej i bliskiej współpracy, opartej na wymianie doświadczeń i informacji technicznych.

Nasza firma przystąpiła do sieci Q-Service Truck w 2016 roku. Udział w niej jest potwierdzeniem świadczenia przez nasz serwis usług na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu wysokiej jakości części zamiennych. Sukcesywnie szkolimy naszych pracowników, jesteśmy otwarci na rozwój i nowe technologie.Dzięki doświadczeniu w naprawach pojazdów wielu marek, jesteśmy w stanie sprostać większości zleceń jakie do nas trafiają.

Dzięki temu, że w skład sieci Q-Service Truck wchodzi wiele serwisów zarówno w całej Polsce jak i za granicą, w przypadku awarii nasi klienci mogą liczyć na możliwie najszybszą pomoc oraz naprawę w ramach wspólnej gwarancji.

Pełna informacja o usługach oferowanych przez Q-Service Truck dostępna jest w Sieci pod adresem: http://q-servicetruck.pl/

zobacz cały wpis

 


11.05.2017  | autor:  tepe

MAN Service Quality Award 2016/17

 - jesteśmy na 3 miejscu w regionie

 

Otrzymaliśmy właśnie informację, że po dokonaniu oceny "Mystery Call"  zespół Agro-Star zdobył 3 miejsce w regionie Europa Wschodnia.
To znaczący sukces ponieważ jesteśmy na podium wśród kilkuset serwisów z kilku krajów należących do regionu!

Teraz oczekujemy już na finał krajowy, który odbędzie się 22 maja w Wolicy.

zobacz cały wpis

 


08.05.2017  | autor:  tepe

Agro-Star dołączył do sieci Q-Service Truck

 

Z przyjemnością informujemy, że firma Agro-Star dołączyła do sieci Q-Service Truck. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu będziemy mogli zaoferować nasze usługi szerszemu gronu użytkowników pojazdów ciężarowych (szczególnie marek innych niż MAN), a także naczep.

Pełna informacja o usługach oferowanych przez Q-Service Truck dostępna jest w Sieci pod adresem: http://q-servicetruck.pl/

zobacz cały wpis

 


27.04.2017  | autor:  tepe

Kolejna edycja MAN Service Quality Award

 

Mamy zaszczyt poinformować, że do polskiej edycji konkursu MAN Service Quality Award zakwalifikowały się następujące stacje serwisowe:
 
- AGRO-STAR Tadeusz Nogaj;
- MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. Truck & Bus Center Czeladź;
- TRANSBUD NOWA HUTA S.A.
 
Polska edycja odbędzie się 22 maja w Wolicy.

To już kolejna edycja tego konkursu w którym od lat zajmujemy czołowe miejsca...

zobacz cały wpis

 


26.04.2017  | autor:  tepe

Autoryzacja Wielton

 

Szanowni Państwo,

- mamy przyjemność poinformować, że podpisaliśmy umowę autoryzacyjną z renomowanym polskim producentem naczep - firmą Wielton. Od tej chwili, nasz serwis który przeszedł już wszystkie stosowne szkolenia jest do Państwa dyspozycji w zakresie pełnego serwisu produktów tej firmy.

Podpisana umowa stanowi istotne rozszerzenie naszej dotychczasowej oferty serwisowej.

 

zobacz cały wpis

 


23.04.2017  | autor:  tepe

List intencyjny - rozszerzamy współpracę

 z Zespołem Szkół Samochodowych im. St. Staszica w Kaliszu

 

W sobotę 22 kwietnia 2017 roku miało miejsce podpisanie listu intencyjnego pomiędzy firmą Agro-Star a Zespołem Szkół Samochodowych im. St. Staszica w Kaliszu w sprawie współpracy na rzecz tworzenia warunków dla kształcenia zawodowego i technicznego w branży motoryzacyjnej. Stanowi on rozszerzenie i uszczegółowienie dotychczasowej wieloletniej współpracy naszej firmy ze Szkołą.

O tym wydarzeniu informowały lokalne media, więcej informacji szczegółowych można przeczytać m. in. tutaj:

Jak widać, nasza inicjatywa zapoczątkowana przed laty zyskuje popularność bo do takiej formy współpracy i inwestowania w przyszłe kadry przekonują się kolejne firmy - bardzo nas to cieszy!

zobacz cały wpis

 


08.03.2017  | autor:  tepe

MAN ProfiDrive w Kaliszu

 zaproszenie i program

 

Szanowni Klienci,

Serdecznie zapraszamy dnia 12 kwietnia 2017 r. o godz. 9:30 na jazdę testową i prezentację nowego modelu ciągnika siodłowego ProfiDrive TGX 18.500 oraz wywrotki ProfiDrive TGS 41.440.Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w dokumencie dostępnym po kliknięciu w obrazek tytułowy powyżej.

Osoby i firmy zainteresowane udziałem w prezentacji prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (nazwa firmy oraz liczba osób) pocztą elektroniczną na adres: lesna@agro-star.com.pl, lub telefonicznie pod numer: 601 761 120.

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w naszej firmie - do zobaczenia w AGRO-STAR !.

zobacz cały wpis

 


18.01.2017  | autor:  tepe

Nowe godziny pracy serwisu - teraz pracujemy do 21.00

 

Szanowni Klienci,

W trosce o Państwa komfort, jakość wykonywanych usług oraz szybkość reakcji na Państwa potrzeby, zdecydowaliśmy o wydłużeniu godzin pracy naszego serwisu..

Od początku lutego 2017 roku, serwis Agro-Star będzie do Państwa dyspozycji codziennie do godziny 21.00 a nie tak jak dotychczas do 20.00. Godziny pracy serwisu w soboty pozostają bez zmian.

zobacz cały wpis

 


28.09.2016  | autor:  tepe

Kässbohrer - nowa autoryzacja serwisu AGRO-STAR

AGRO-STAR - serwis naczep Kassohrer - od września 2016

 

Wraz z uruchomieniem nowych usług,  do naszego serwisu zapraszamy też wszystkich użytkowników naczep i przyczep. W sposób szczególny zaproszenie kierujemy do użytkowników marki  Kässbohrer Fahrzeugwerke GmbH.

AGRO-STAR - serwis naczep Kassohrer - od września 2016

Przeglądy i naprawy gwarancyjne naczep tej marki realizujemy  na podstawie zawartej właśnie umowy autoryzacyjnej z firmą TIMEX - generalnym Importerem produktów Kässbohrer.

zobacz cały wpis

 


21.09.2016  | autor:  tepe

AGRO-STAR - nowe autoryzacje - naczepy

AGRO-STAR - serwis naczep HALDEX - Kassohrer - Knorr-Bremse - WABCO - od września 2016

 

Z nieukrywaną satysfakcją pragniemy poinformować, że firma AGRO-STAR rozszerza swoją dotychczasową ofertę o nowe usługi w  zakresie serwisowania naczep i przyczep. Od września 2016 roku jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Serwisowych tak renomowanych producentów  podzespołów i systemów jak:

  • WABCO
  • KNORR-BREMSE
  • HALDEX
  • SAF
  • BPW

Jesteśmy przekonani, że jest to również istotna i pozytywna informacja dla wszystkich naszych Klientów którzy teraz mają możliwość naprawy bądź obsługi bieżącej całego zestawu pojazdów.

Zapraszamy!

zobacz cały wpis

 


19.08.2016  | autor:  tepe

Chłód przez długi czas - akcja TRWA !

MAN - Chłód przez długi czas - klimatyzatory postojowe

 

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na trwającą wciąż akcję promocyjną "Chłód przez długi czas" na klimatyzatory postojowe. Przy zakupie klimatyzatora postojowego Dometic CoolAir RTX 1000 lub Dometic CoolAir RTX 2000 wraz z montażem w Autoryzowanej Stacji Obsługi MAN – Klient otrzyma pokładową lodówkę samochodową Dometic–WAECO model AS25 gratis!

Promocja będzie trwała do 31 grudnia 2016 roku - więcej szczegółów zawiera materiał dostępny po kliknięciu w obrazek tytułowy tej notki.
Zapraszamy zatem  do AGRO-STAR !

zobacz cały wpis

 


26.07.2016  | autor:  tepe

Nasze miasto - nowa zakładka na witrynie AGRO-STAR

Nasze miasto - nowa zakładka na witrynie AGRO-STAR

 

Na witrynie internetowej naszej firmy - AGRO-STAR uruchomiliśmy właśnie nową zakładkę NASZE MIASTO. Chcemy poprzez informacje tam publikowane przybliżać wszystkim zainteresowanym informacje na temat historii, zabytków a także dnia dzisiejszego naszego ukochanego Kalisza - jak twierdzą naukowcy, najstarszego miasta w Polsce..

zobacz cały wpis

 


26.07.2016  | autor:  tepe

Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Staszica w Kaliszu

Podziękowanie ze szkoły im. St. Staszica

 

Firma AGRO-STAR już od wielu lat współpracuje z Zespołem Szkół Samochodowych im. Stanisława Staszica w Kaliszu. Oczywiście jest to współpraca korzystna dla obu stron ale takie dowody uznania są zawsze miłe.

Wciąż rozwijamy nasz patronat zarówno nad tą szkołą jak też i innymi w naszym regionie wychodząc z założenia, że najlepsza inwestycja to inwestycja w młodych ludzi i ich edukację.

zobacz cały wpis

 


26.07.2016  | autor:  tepe

Już jest! - najnowszy Katalog Usług Serwisowych MAN 2016

Katalog Usług Serwisowych MAN 2016

 

Wszystkich użytkowników pojazdów MAN zachęcamy do zapoznania się z najnowszym Katalogiem Usług Serwisowych MAN 2016.

TUTAJ można pobrać go w wersji elektronicznej (plik .pdf)

zobacz cały wpis

 


26.07.2016  | autor:  tepe

Mobilna aplikacja MAN Polska na smartfony z systemem Android

Mobilna aplikacja MAN Polska na smartfony z systemem Android

 

Już w połowie ubiegłego roku jako jedni z pierwszych, sygnalizowaliśmy pojawienie się tej aplikacji ale po półrocznym okresie jej użytkowania,  gorąco zachęcamy do wykorzystania wszystkich jej możliwości - są naprawdę znaczące i przydatne dla każdego użytkownika pojazdu firmy MAN.

zobacz cały wpis

 


26.07.2016  | autor:  tepe

Inwestujemy w przyszłość

AGRO-STAR - inwestujemy w przyszłość

 

Z pełnym przekonaniem wciąż rozwijamy współpracę z placówkami edukacyjnymi w zakresie praktycznej nauki zawodu mechanik, elektromechanik, elektryk samochodowy oraz logistyk.

W listopadzie ub. roku  zawarta została umowa z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Kaliszu, zaś w grudniu 2015, również z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Koninie.

zobacz cały wpis

 


26.07.2016  | autor:  tepe

Zima - czas próby dla akumulatora

Zasady zimowej eksploatacji akumulatorów

 

Zima, szczególnie ta mroźna, potrafi brutalnie przypomnieć kierowcy o zaniedbanym lub wyeksploatowanym akumulatorze. Dlatego też aby uniknąć stresu a i problemów podczas porannego uruchamiania samochodu, warto zadbać o dobry stan techniczny tego elementu.

zobacz cały wpis

 


22.06.2016  | autor:  tepe

Certyfikowany Doradca Serwisowy MAN w AGRO STAR

Certyfikowany Doradca Serwisowy MAN w AGRO STAR

 

W miniony wtorek, 10 listopada 2015 roku, firma AGRO-STAR wzbogaciła się o CERTYFIKOWANEGO SPECJALISTĘ DS. Obsługi Klienta MAN.  Został nim nasz pracownik – pan Krzysztof Ferenc.

zobacz cały wpis

 


22.06.2016  | autor:  tepe

Koncesja MSW dla AGRO-STAR

Koncesja MSW dla AGRO-STAR

 

W dniu 7 października 2015 roku otrzymaliśmy koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych RP nr B-069/2015 na "wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym".

zobacz cały wpis

 


07.06.2016  | autor:  redaktor witryny

Piszą o nas, czyli... AGRO-STAR w mediach

AGRO-STAR - najlepszy serwis MAN w Polsce w 2015 roku

 

Sukces naszej firmy - zdobycie tytułu Najlepszego Serwisu MAN w Polsce w 2015 roku,  został zauważony w branżowych mediach.

zobacz cały wpis

 


27.05.2016  | autor:  tepe

AGRO-STAR - najlepszym serwisem MAN w Polsce!

AGRO-STAR - najlepszy serwis MAN w Polsce

 

W dniu 15 września 2015 wyłoniony został zwycięzca polskiej edycji konkursu na najlepszy serwis MAN w roku 2015.
Z dumą informujemy, że Najlepszym Serwisem firmy MAN w Polsce została firma AGRO-STAR.

zobacz cały wpis

 


27.05.2016  | autor:  tepe

Sukces AGRO-STAR w konkursie SQA 2015

Konkurs MAN Service Quality Award - 2015

 

Tegoroczna edycja konkursu na najlepszy serwis MAN - SQA 2015 (Service Quality Award) zbliża się do finału.
Spośród 35 Autoryzowanych Serwisów z Polski, które wzięły udział w bieżącej edycji konkursu SQA, do kolejnej rundy konkursu globalnego (Mystery Call) zakwalifikowana została nasza firma - AGRO-STAR Tadeusz Nogaj.

zobacz cały wpis

 


27.05.2016  | autor:  tepe

AGRO-STAR - Autoryzacja Conti Pressure Check

Agro-Star - Autoryzowany Serwis systemów CPC Continental w Polsce

 

Kolejną autoryzacją w zakresie instalacji, obsługi, naprawy i kontroli produktów z serii Continental Conti Pressure Check (CPC) firma Agro-Star wzbogaca portfolio oferowanych usług.

ContiPressureCheck to nowoczesne rozwiązanie które pozwala na bieżącą kontrolę ciśnienia i temperatury ogumienia w każdym momencie eksploatacji pojazdu.

zobacz cały wpis

 


12.10.2015  | autor:  redaktor witryny

Certyfikat AQAP dla AGRO-STAR

AGRO-STAR certyfikat AQAP

 

Z nieukrywaną dumą pragniemy poinformować, że nasza firma zdobyła kolejny dokument potwierdzający wysoką jakość świadczonych usług. Obecnie, obok certyfikatu ISO posiadamy także certyfikat AQAP.

zobacz cały wpis

 


12.10.2015  | autor:  redaktor witryny

Conti Pressure Check - nowa usługa w ofercie AGRO-STAR

System Conti Pressure Check w ofercie AGRO-STAR

 

Miło nam poinformować, że od 12.02.2015 jesteśmy serwisem partnerskim firm Drabpol i Continental w zakresie instalacji, obsługi, naprawy i kontroli produktów z serii Continental Conti Pressure Check (CPC).

zobacz cały wpis

 


28.09.2015  | autor:  tepe

AGRO-STAR z wizytą w Berlinie

AGRO-STAR - 4 miejsce w Berlinie

 

Podczas czwartej rundy ogólnoeuropejskiego konkursu Service Quality Award edycji 2013/2014, - w ramach oceny "Mystery Call" wzięto 'pod lupę' nasz serwis. Po podsumowaniu wszystkich wyników, okazało się iż ostatecznie zdobyliśmy bardzo wysokie, 4 miejsce.

zobacz cały wpis

 


28.09.2015  | autor:  tepe

Aplikacja Serwis MAN Polska już działa

Aplikacja MAN na Androida

 

Oficjalna aplikacja MAN do pobrania w sklepie Google Play.

Serwis MAN Polska, to aplikacja mobilna przygotowana przez MAN Truck & Bus Polska na smartfony i skierowana do użytkowników pojazdów MAN.

zobacz cały wpis

 


25.06.2015  | autor:  tepe

Zwycięstwo w SQA

AGRO-STAR SQA 2014

 

1 miejsce w Regionie Wschód  (a 16 na świecie) dla firmy AGRO-STAR Kalisz, to ogromny sukces i jednocześnie zobowiązanie na przyszłość, aby utrzymać niewątpliwie wysoki poziom świadczonych usług serwisowych.

zobacz cały wpis

 


25.06.2015  | autor:  tepe

Inwestujemy w młodzież

AGRO-STAR - inwestujemy w młodzież

 

Już od  lat współpracujemy z lokalnymi  placówkami  edukacyjnymi – m.in.  z kaliskim Zespołem Szkół Samochodowych – corocznie  podpisujemy kolejne umowy o praktyki zawodowe dla uczniów tej szkoły.  

zobacz cały wpis

 


18.04.2015  | autor:  tepe

Kolejny sukces serwisu AGRO-STAR

Konkurs MAN SQA-2013-2014

 

W połowie grudnia otrzymaliśmy oficjalne wyniki 3 rundy konkursu MAN - Service Quality Award 2013/2014, która została zakończona w dniu 20.11.2013. Po podsumowaniu wyników okazało się, że 1 miejsce w Regionie Wschód zajął nasz serwis!

zobacz cały wpis

 


18.04.2015  | autor:  tepe

Zwycięstwo w MAN Service Quality Award 2012 !

Zwycięstwo w MAN SQA 2012

 

Zespół serwisu AGRO-STAR osiągnął kolejny już sukces. Tym razem jest to PIERWSZE miejsce w międzynarodowym konkursie MAN Service Quality Award 2012.

Zdobyty certyfikat świadczy o bogatej wiedzy, jaką posiadają nasi Pracownicy, a która bezpośrednio przekłada się na wysokiej jakości świadczoną usługę serwisową w AGRO-STAR.

Statuetka nie tylko upiększa Biuro Obsługi Klienta, ale jeszcze bardziej motywuje nas do dalszych, jeszcze bardziej wytężonych starań.

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

FACHMAN 1/2013 - MAGAZYN użytkowników pojazdów MAN i NEOPLAN

Fachman 01/2013

 

W numerze artykuł: Autoryzowane stacje obsługi MAN - Postaw na jakość i oryginalne części zamienne.

Treść artykułu - tutaj.

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Nowa struktura rabatowa

Nowa struktura rabatów MAN w AGRO-STAR

 

Wraz z opublikowaniem wiosennych promocji na sezon 2013, wprowadzona została nowa struktura rabatowa na części i akcesoria dostępne w sieci serwisowej MAN.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi sprzedawcami, aby zapoznać się z aktualną, atrakcyjną ofertą.

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Pierwsze miejsce, ale to już nie pierwszy raz

SQA 2012 - dla AGRO-STAR

 

W lutym 2012 r.  spółce AGRO-STAR przyznano pierwsze miejsce w konkursie na Najlepszy Serwis MAN w Polsce. Plebiscyt organizowany jest przez koncern MAN, a o kolejności na podium decydują Klienci.

Właśnie wśród Klientów niezależna firma audytorska z Niemiec prowadziła stosowne ankiety. Ich wynikiem jest kolejne już, przyznane po raz czwarty - pierwsze miejsce, jakie firma AGRO-STAR osiągnęła w ostatnich kilku latach. Zatem nie może być tutaj mowy o jakimkolwiek przypadku. To tylko pełen profesjonalizm, dbanie o wszelkie szczegóły podczas każdej z podejmowanych realizacji serwisowych, pełna opieka, jaką nasz personel roztacza nad każdym ze swoich Klientów i najwyższy poziom świadczonych usług sprawiają, że ta najwyższa nota, z roku na rok jest utrzymywana.

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

System MAN Telematics

System MAN Telematics

 

Już teraz możesz zastosować nowoczesne formy zarządzania swoją flotą - nowoczesne rozwiązanie firmy MAN dostępne jest nie tylko dla użytkowników pojazdów tej firmy.

Poznaj system MAN Telematic - kliknij, aby zapoznać się z opisem funkcji.

Dokonaj wyboru najbardziej optymalnego pakietu danych.

Zacznij korzystać !

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Projekt IT

Nasze miasto - nowa zakładka na witrynie AGRO-STAR

 

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt:
"Automatyzacja procesów biznesowych z partnerami dzięki wdrożeniu systemu B2B przez firmę AGRO-STAR"

Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.02.00-30-006/11-00
Okres realizacji: 01.11.2011 r. – 28.02.2013 r.
Całkowite wydatki kwalifikowane: 240.550,00 zł
Dofinansowanie: 132.630,00 zł

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Remonty generalne

remonty pojazdów wojskowych w AGRO-STAR

 

Jedną z naszych specjalizacji stały się remonty generalne pojazdów marki STAR. Obecnie realizujemy prace przy pojazdach należących do Wojska Polskiego.

Chętnie też podejmiemy się podobnych lub innych realizacji, przy ktorych głównym przedmiotem będzie remont generalny pojazdu z mijającej już epoki.  Dokonamy prawdziwego jego przeobrażenia - przywracając go do stanu, jaki osiągnął w dniu, kiedy zjeżdżał z linii produkcyjnej.

zobacz cały wpis

 

Firma - adres:

AGRO-STAR Tadeusz Nogaj Sp. z o.o. Sp. k.  Mapa dojazdu

ul. Owsiana 7
62-800 Kalisz
Polska

Tel.: +48 62 764-11-34
Fax: +48 62 767-49-52
E-mail: serwis@agro-star.com.pl

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

CAPTCHA CAPTCHA - kod weryfikacyjny

AGRO-STAR Autoryzowany serwis naczep Kassbohrer

AGRO-STAR - Autoryzowany serwis naczep Schwarzmuller

AGRO-STAR - uczestniczymy w programie Rzetelna Firma - zobacz wiecej

AGRO-STAR - najlepszy serwis MAN w Polsce w 2017 roku - zobacz wiecej

AGRO-STAR - najlepszy serwis MAN w Polsce w 2017 roku - zobacz wiecej