Urządzenia eTOLL dostępne w AGRO-STAR

Już od 01 pażdziernika bieżącego roku następca obecnego systemu viaTOLL - nowy system eTOLL będzie jedynym i obowiązującym w Polsce systemem poboru opłat drogowych dla samochodów ciężarowych i autobusów. Warto więc przygotować się do tej sytuacji już teraz i my możemy Ci w tym pomóc!

eTOLL - obowiązkowy już od końca września 2021

Z początkiem października br. dotychczasowy system viaTOLL oparty na bramkach, zostanie wyparty przez rozwiązanie eTOLL oparte na geolokalizacji GPS. Taka radykalna zmiana systemu naliczania opłat wymaga niestety wymiany dotychczas używanych urządzeń systemu viaTOOL - staną się zupełnie nieprzydatne. Natomiast obowiązek korzystania z eTOLL przy rozliczaniu należności za przejazd ma charakter powszechny i obejmie pojazdy i zespoły pojazdów o masie całkowitej powyżej 3,5 t oraz autobusy.

Natomiast dobra informacja dla naszych Klientów jest taka, że oto nawiązaliśmy współpracę z firmą GEONAVI która jest jednym z głównych dostawców rozwiązań dla nowego systemu. W ramach naszych kompetencji oferujemy sprzedaż i instalację urządzeń systemu eTOLLgps wraz z dostępem do systemu rejestracji opłat a także do wielu innych wartościowych funkcjonalności.

Rozwiązanie e-TOLLgps można pozyskać w dowolny sposób:

instalujemy e-TOLLgps w AGRO-STAR

Rozwiązanie GEONAVI eTOLLgps - dlaczego warto?

Funkcjonalność tego rozwiązania wykracza poza zautomatyzowanie naliczania opłat - eTOLLgps umożliwia prowadzenie szczegółowej ewidencji pojazdów i ich przebiegów, które możesz wykorzystać do optymalizacji kosztów i rozliczania kierowców. Rozwiązanie tworzy dla Ciebie kompleksowe raporty dotyczące floty pojazdów. To sprawia, że możesz mieć wszystkie pojazdy i ich podróże pod pełną kontrolą. Użytkownikom eTOLLgps oferowany jest darmowy dostęp do ponad 60 najpopularniejszych typów raportów GEONAVI dotyczących pojazdów i floty, co ograniczy koszty administracyjne zarządzania flotą i uprości obieg dokumentów.

Dzięki przechowywaniu danych w bezpiecznej chmurze odpada Ci koszt magazynowania oraz archiwizacji danych. Masz pełny dostęp do danych i historii pojazdu z każdego miejsca na Ziemi 24/7.

W czasie trwania abonamentu otrzymasz darmowe aktualizacje oprogramowania. Nie przegapisz zmian oprogramowania - my zaktualizujemy je automatycznie.

W cenie abonamentu za przesył danych do systemu e-TOLL uzyskujesz możliwość przypisania pojazdom nawet 74 zdarzeń, które dostaniesz w formie suskrybcji lub alertów na maila. Zyskujesz kontrolę floty w czasie rzeczywistym.

Rozwiązanie GEONAVI eTOLLgps to sprawdzone markowe urządzenie wyprodukowane przez renomowanego europejskiego producenta modułów GPS. Urządzenie posiada zgodę Szefa Krajowej Administracji Skarbowej - DPO015.8751.5.2021.

Więcej informacji na stronie producenta: https://e-tollgps.pl/ lub u naszych doradców serwisowych. Ulotka w formacie PDF opisująca bardziej szczegółowo możliwości systemu eTOOLgps dostępna jest po kliknięciu w guzik Pobierz jako plik PDF widoczny w panelu po prawej stronie.

Zapraszamy do AGRO-STAR!