Napisali o nas...

Polecamy ten wywiad a w nim bardzo ciekawą opowieść pana Tadeusza Nogaja o historii firmy AGRO-STAR a także o tym, jak w trudnych latach transformacji powstawał polski biznes - zdecydowanie warto przeczytać!

Nasz sukces w tegorocznym konkursie MAN został zauważony w prasie branżowej - zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem. Jest to zapis rozmowy przeprowadzonej z właścicielem naszej firmy - panem Tadeuszem Nogajem przez redakcję magazynu.Cięzarówki. Wywiad został opublikowany w wakacyjnym numerze tego magazynu.

Tadeusz Nogaj opisuje w nim 29 lat historii firmy AGRO-STAR - szczególnie ciekawe są jej początki i heroiczne zmagania właściciela z brutalną rzeczywistością początkowego okresu transformacji w Polsce. Czytelnik znajdzie tu sporo ciekawostek charakterystycznych dla tamtych czasów - zupełnie odmiennych od dzisiejszych realiów. Niezależnie od specyfiki naszej firmy jest to kolejna opowieść o tym jak tworzył się i formował polski biznes.

Ciekawie opowiedziana historia firmy to wystarczający powód do lektury tego wywiadu - jego wersja elektroniczna jest dostępna do pobrania TU i TERAZ - wystarczy kliknąć w guzik "Pobierz jako plik PDF" widoczny w panelu po prawej stronie (lub poniżej jeśli właśnie oglądasz tę stronę na smartfonie lub tablecie).

Polecamy!