Zwycięstwo w regionalnych eliminacjach MAN SQA

Jesto to niewątpliwie duży sukces ale nasze ambicje sięgają dalej. Najważniejsze, że uczestniczymy w takich konkursach, znamy ich specyfikę i zdobywamy kolejne doświadczenia które dla uczestnictwa w takich imprezach są konieczne. Przed nami kolejny etap tego konkursu - walczymy dalej!

Pierwsze miejsce w Regionie Wschód

Pierwsze miejsce w Regionie Wschód  (a 16. na świecie) dla firmy AGRO-STAR Kalisz, to ogromny sukces i jednocześnie zobowiązanie na przyszłość, aby utrzymać niewątpliwie wysoki poziom świadczonych usług serwisowych.

W połowie grudnia otrzymaliśmy oficjalne wyniki 3 rundy konkursu MAN - Service Quality Award  2013/2014, która została zakończona w dniu 20.11.2013. Po podsumowaniu wyników okazało się, że 1 miejsce w Regionie Wschód zajął nasz serwis.

W pierwszych 3 rundach konkursu SQA sieć serwisowa MAN Truck & Bus Polska współzawodniczyła z 705 serwisami z całego świata. Grupa Region Wschód, do której należy serwis AGRO-STAR z siedzibą w Kaliszu - to 65 serwisów z Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii, Bułgarii, Finlandii oraz Polski.