Serwis AGRO-STAR po raz kolejny najlepszy w Polsce!

Mimo, że powoli przyzwyczajamy się do kolejnych tytułów Najlepszego Serwisu MAN, to jednak każda taka sytuacja jest dla nas powodem do dumy. Zwłaszcza, kiedy koledzy z innych serwisów bardzo starają się nas zdetronizować.

Jesteśmy niezmiernie dumni poinformować Państwa, że w finale krajowym konkursu MAN Service Quality Award 2016/2017   zespół AGRO-STAR  po raz drugi z rzędu - zdobył 1. miejsce wśród wszystkich Autoryzowanych Serwisów MAN  Polsce, czyli po prostu - jesteśmy NAJLEPSI !!!.

To drugi z kolei nasz tytuł Najlepszego Serwisu MAN w Polsce i siódmy w historii naszej firmy.

Oto oficjalny komunikat MAN Truck & Bus Polska:

AGRO–STAR ponownie najlepszym serwisem MAN w Polsce

W dniu 22 maja br. w siedzibie Akademii MAN w Wolicy odbył się finał konkursu Service Quality Award Edycja Polska, podczas którego wyłoniono najlepszy Autoryzowany Serwis MAN na terenie naszego kraju. Po raz drugi tytuł ten zdobył AGRO-STAR z Kalisza.

W polskiej edycji konkursu udział wzięły 3 Autoryzowane Stacje Obsługi, które uzyskały największą ilość punktów w rywalizacji globalnego konkursu Service Quality Award. Do rundy finałowej zakwalifikowały się ostatecznie:

  • AGRO-STAR Tadeusz Nogaj,
  • MAN Truck & Bus Center Czeladź oraz
  • TRANSBUD NOWA HUTA.

Procedura wyboru finalistów Service Quality Award stawiała przed kandydatami wysokie wymagania. W pierwszych trzech rundach globalnego konkursu zostali oni poddani szerokiemu testowi wiedzy technicznej. Ostatnim etapem był tajemniczy telefon, sprawdzający jak serwisy radzą sobie z obsługą klienta. Konkurs Service Quality Award organizowany jest przez  centralę MAN w Monachium od wielu lat.

Nagroda MAN Service Quality Award Edycja Polska została przyznana po raz drugi. W polskim finale przedstawiciele Autoryzowanych Stacji Obsługi musieli wykonać, m.in. symulację przyjęcia i wydania pojazdu klientowi, diagnozę błędów czy ocenę kwalifikacji części do wymiany gwarancyjnej. „Cieszymy się, że polska edycja konkursu odbyła się kolejny raz i mamy nadzieję, że na stałe wpisze się w nasz kalendarz działań, które mają na celu przede wszystkim doskonalenie kompetencji pracowników, a co za tym idzie podnoszenia jakości usług świadczonych w sieci serwisowej MAN.“, wyjaśnia Bartłomiej Ciemiński, dyrektor ds. serwisu w spółce MAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o.

Zdobycie tytułu Najlepszego serwisu MAN w Polsce po raz kolejny to dla nas wielka radość, powód do dumy oraz potwierdzenie naszych wieloletnich kompetencji w zakresie obsługi posprzedażnej.” powiedział Tadeusz Nogaj właściciel stacji serwisowej AGRO–STAR w Kaliszu.

Zwycięzca Service Quality Award Edycja Polska będzie nosił tytuł Najlepszego serwisu MAN w Polsce przez kolejny rok.

Serwis AGRO-STAR najlepszy serwis MAN w Polsce w 2017 roku

Na zdjęciu: Dyr. Bartłomiej Ciemiński przekazuje nagrodę zwycięskiej drużynie AGRO-STAR

Serwis AGRO-STAR najlepszy serwis MAN w Polsce w 2017 roku