Wszystko sprowadza się do jakości

Jakość to główny argument przemawiający za stosowaniem oryginalnych części zamiennych zamiast ich tańszych zamienników. Oczywiście jakość rozumiana szerzej niż tylko jakość wykonania - to również jakość zastosowanych materiałów i użytych technologii. MAN o tym wie.

... bo wysoka jakość to bezawaryjność

Każdego dnia tysiące pojazdów z logo MAN wykonuje ciężką pracę dla swoich właścicieli. Nie ma tu miejsca na przestoje i awarie spowodowane niespodziewanymi usterkami. Oczywiście sytuacje takie mogą się zdarzać z powodu naturalnego zużycia części lub podzespołów ale i te można zminimalizować poddając pojazd regularnym przeglądom.

Dlatego po raz kolejny, firma MAN zaleca stosowanie oryginalnych części zamiennych i proponuje atrakcyjne ceny na wybrane produkty ze swojej oferty. Produkty te dostępne są u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych MAN (również u nas). Szczegółowe informacje zawarte są w ulotce dostępnej do pobrania po naciśnięcu guzika "Pobierz jako plik PDF" w panelu po prawej stronie. Jeśli oglądasz tę witrynę na smartfonie lub tablecie - możesz porozmawiać o szczególach tej oferty z naszym Doradcą Serwisowym lub Doradcą ds. Części - wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk w panelu po prawej stronie (lub na dole w przypadku smartfonów lub tabletów).

Zapraszamy do AGRO-STAR!