Więcej o sieci Q-Service Truck

Cały czas podejmujemy działania aby dotrzeć do szerszej grupy potencjalnych klientów dla naszego serwisu. To naturalna strategia biznesowa każdej rozwijającej się firmy. Dlatego istotne dla nas jest to, że dołączamy do sieci Q-Service-Truck. To struktura o zasięgu ogólnopolskim.

Q-Service Truck jest pierwszą ogólnopolską siecią warsztatów zajmujących się przeglądami i naprawami pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów. Organizację tę powołała w 1999r. firma Inter Cars. Zrzeszone w niej serwisy pracują pod wspólnym logiem sieciowym, ale zachowują własną tożsamość i niezależność. Celem sieci jest stworzenie miedzy warsztatami stałej i bliskiej współpracy, opartej na wymianie doświadczeń i informacji technicznych.

Nasza firma przystąpiła do sieci Q-Service Truck w 2016 roku. Udział w niej jest potwierdzeniem świadczenia przez nasz serwis usług na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu wysokiej jakości części zamiennych. Sukcesywnie szkolimy naszych pracowników, jesteśmy otwarci na rozwój i nowe technologie.Dzięki doświadczeniu w naprawach pojazdów wielu marek, jesteśmy w stanie sprostać większości zleceń jakie do nas trafiają.

Dzięki temu, że w skład sieci Q-Service Truck wchodzi wiele serwisów zarówno w całej Polsce jak i za granicą, w przypadku awarii nasi klienci mogą liczyć na możliwie najszybszą pomoc oraz naprawę w ramach wspólnej gwarancji.

Pełna informacja o usługach oferowanych przez Q-Service Truck dostępna jest w Sieci pod adresem: http://q-servicetruck.pl/

Q-Service Truck to pierwsza ogólnopolska sieć warsztatów zajmujących się przeglądami i naprawami pojazdów użytkowych - aut ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów. Organizację tę powołała w 1999r. firma Inter Cars S.A. największy importer i dystrybutor części zamiennych do większości marek samochodów osobowych i użytkowych. Inter Cars S.A. jest właścicielem znaku towarowego Q-Service Truck.

Sieć Q-Service Truck posiada 41 placówek (oddziałów), w 40 miastach, z 15 województw.
Teraz zapraszamy również do nas - zapraszamy do AGRO-STAR.