Pierwsze miejsce, ale to już nie pierwszy raz

To już nasz kolejny tytuł który zdobywamy jako Autoryzowany Serwis MAN. "Kolekcjonowanie" tytułów i wyróżnień firmy MAN rozpoczęliśmy w 2009 roku i proces ten wciąż trwa co nas bardzo cieszy. Bez wątpienia świadczy on o wysokich kwalifikacjach naszego serwisu.

W lutym 2012 r.  spółce AGRO-STAR przyznano pierwsze miejsce w konkursie na Najlepszy Serwis MAN w Polsce. Plebiscyt organizowany jest przez koncern MAN, a o kolejności na podium decydują Klienci.

Właśnie wśród Klientów niezależna firma audytorska z Niemiec prowadziła stosowne ankiety. Ich wynikiem jest kolejne już, przyznane po raz czwarty - pierwsze miejsce, jakie firma AGRO-STAR osiągnęła w ostatnich kilku latach. Zatem nie może być tutaj mowy o jakimkolwiek przypadku. To tylko pełen profesjonalizm, dbanie o wszelkie szczegóły podczas każdej z podejmowanych realizacji serwisowych, pełna opieka, jaką nasz personel roztacza nad każdym ze swoich Klientów i najwyższy poziom świadczonych usług sprawiają, że ta najwyższa nota, z roku na rok jest utrzymywana.

Wcześniej AGRO-STAR triumfowała w roku 2011, 2009 oraz w roku 2008.

Najwyższą ocenę naszego serwisu dodatkowo potwierdza fakt zdobycia w 2009 roku czwartego miejsca w Europie /na około półtora tysiąca placówek!/ w konkursie MAN Service Quality Award.

Ze wszystkich osiagnięć bardzo się cieszymy, ale jednocześnie czujemy się zobowiązani do dalszych starań i wysiłków.

Przyjedź, sprawdź, przekonaj się sam ...