Nowe godziny pracy serwisu - teraz pracujemy do 21.00

Po wielu rozmowach z naszymi klientami i po burzliwych dyskusjach w naszym gronie zdecydowaliśmy o wydłużeniu godzin pracy naszego serwisu. Dla wielu spośród naszych klientów będzie to znaczące udogodnienie bo ze względu na charakter swojej pracy nie mogą do nas przyjechać odpowiednio wcześniej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Szanowni Klienci,

W trosce o Państwa komfort, jakość wykonywanych usług oraz szybkość reakcji na Państwa potrzeby, zdecydowaliśmy o wydłużeniu godzin pracy naszego serwisu..

Od początku lutego 2017 roku, serwis AGRO-STAR będzie do Państwa dyspozycji codziennie do godziny 21.00 a nie tak jak dotychczas do 20.00. Godziny pracy serwisu w soboty pozostają bez zmian.

Zapraszamy do AGRO-STAR:

  • od poniedziałku do piątku: 7.30 - 21.00, lub do ostatniego klienta
  • sobota: 7.30 - 15.30, lub do ostatniego kllienta

  UMÓWIENIE TERMINU NAPRAWY:

Tel.: +48 62 62 764-11-34 wewn. 1
E-mail: serwis@agro-star.com.pl
   

Wizytę w naszym serwisie można również umówić za pomocą formularza dostępnego na tej stronie (przycisk w panelu po prawej stronie (lub poniżej jeśli w tej chwili ogląsz tę stronę na smartfonie lub tablecie) albo na podstronie serwisu -  w formularzu wystarczy wybrać z kalendarza sugerowany termin oraz podać swoje dane kontaktowe. W ciągu jednej doby, poprzez e-mail  potwierdzimy sugerowany termin lub zaproponujemy termin alternatywny.