SQA 2013/2014 - I miejsce w Regionie Wschód

Na pewno to nas cieszy, ale wiemy że to dopiero kolejny stopień. Nie wiemy jeszcze dokąd zdołamy dotrzeć, ale będziemy próbować dotrzeć najdalej jak potrafimy. Niewątpliwie ta ciekawość nas napędza i daje motywację do kolejnych działań - zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń zawodowych.

Kolejny sukces serwisu AGRO-STAR

W połowie grudnia otrzymaliśmy oficjalne wyniki 3 rundy konkursu MAN - Service Quality Award 2013/2014, która została zakończona w dniu 20.11.2013. Po podsumowaniu wyników okazało się, że 1 miejsce w Regionie Wschód zajął nasz serwis!

W pierwszych 3 rundach konkursu SQA, sieć serwisowa MAN Truck & Bus Polska współzawodniczyła z 705 serwisami z całego świata. Grupa - Region Wschód, do której należy serwis AGRO-STAR z siedzibą w Kaliszu, to 65 serwisów - z Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii, Bułgarii, Finlandii oraz Polski.

Uzyskany wynik - 1 miejsce w Regionie Wschód (a 16 na świecie) dla firmy AGRO-STAR Kalisz, to ogromny sukces i jednocześnie zobowiązanie na przyszłość, aby utrzymać niewątpliwie wysoki poziom świadczonych usług serwisowych.