Autoryzacja Wielton

Bardzo nas cieszy ta autoryzacja zwłaszcza, że Wielton to nasz, rodzimy producent i bezsprzeczny lider w tym segmencie rynku. Ta autoryzacja to istotne rozszerzenie naszej oferty serwisowej i znaczące udogodnienie dla wielu naszych klientów, użytkowników pojazdów MAN.

Polski producent ze ścisłej europejskiej czołówki

Szanowni Państwo,

- mamy przyjemność poinformować, że podpisaliśmy umowę autoryzacyjną z renomowanym polskim producentem naczep - firmą Wielton. Od tej chwili, nasz serwis który przeszedł już wszystkie stosowne szkolenia jest do Państwa dyspozycji w zakresie pełnego serwisu produktów tej firmy.

Podpisana umowa stanowi istotne rozszerzenie naszej dotychczasowej oferty serwisowej.

Polski producent ze ścisłej europejskiej czołówki

Wielton to największy w Polsce producent i sprzedawca naczep i przyczep, a także zabudów na samochody ciężarowe. Jest to również jeden z dziesięciu wiodących producentów w Europie. W ramach całej Grupy Wielton zatrudnienie znajduje ok. 2000 pracowników.

Odbiorcami pojazdów transportowych Wielton są firmy transportowe, budowlane, produkcyjne i dystrybucyjne w kraju oraz zagraniczni dealerzy pojazdów ciężarowych i naczep. W szczególności firmy z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Norwegii, Węgier, Litwy, Łotwy, Czech, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Estonii, Niemiec, Austrii, Francji, Holandii, Słowenii oraz Serbii.

Pełna oferta firmy Wielton: