Aplikacja Serwis MAN Polska

To pierwsza aplikacja firmy MAN dla jej klientów a jednocześnie użytkowników urządzeń z systemem Android. Pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Każde takie rozwiązanie ma szanse na sukces zważywszy na dominację Androida na rynku smartfonów i tabletów. Oczywiście zakładamy, że jak każda aplikacja komputerowa tak i ta również będzie rozwijana i wzbogacana o nowe funkcje.

Pierwsza aplikacja Serwis MAN Polska jest i działa

Oficjalna aplikacja MAN jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play.

Serwis MAN Polska, to aplikacja mobilna przygotowana przez MAN Truck & Bus Polska na smartfony i skierowana do użytkowników pojazdów MAN.

Zawiera przydatne informacje dotyczące sieci handlowo-serwisowej MAN w Polsce, jak również aktualną ofertę na części zamienne oraz usługi serwisowe.

Funkcja geolokalizacji szybko i łatwo informuje o najbliżej położonych punktach sprzedaży i serwisach MAN oraz nawiguje do nich. Przyjazna w użyciu aplikacja zapewnia szybki i prosty dostęp do kompleksowej informacji o ofercie MAN w Polsce, jak również bezpośredni kontakt telefoniczny do serwisu Mobile 24. Aplikację można także spersonalizować i dodać wybrane punkty do listy ulubionych.

Wszystko po to, aby ułatwić klientowi kontakt z MAN Truck & Bus Polska oraz z serwisem, w tym z APS - AGRO-STAR Kalisz.
Aplikacja Serwis MAN Polska przeznaczona jest na urządzenia obsługiwane przez system operacyjny Android i można ją pobrać bezpłatnie z internetowego sklepu Google Play. Przygotowana jest w języku polskim z myślą o klientach i kierowcach pojazdów MAN.

Aplikacja Serwis MAN Polska na Androida - pobierz z Google Play

 

Aplikacja Serwis MAN Polska na Androida - pobierz z Google Play

Niezależnie, gdzie się znajdujesz, MAN jest zawsze w zasięgu ręki!

 

Firma AGRO-STAR zachęca do jej pobierania i używania!