AGRO-STAR w finale SQA w Berlinie

Wróciliśmy właśnie ze światowego finału MAN Service Quality Award 2013/2014 z Berlina. Ostatecznie zajeliśmy 14 miejsce - najlepsze jakie kiedykolwiek zajęła polska drużyna w tym konkursie. Solennie jednak obiecujemy że poprawimy ten wynik w następnej (lub w kolejnych) edycjach tego konkursu. Bo to na pewno nie jest wszystko na co nas stać.

Jak doszliśmy do światowego finału?

Podczas czwartej rundy ogólnoeuropejskiego konkursu Service Quality Award edycji 2013/2014, - w ramach oceny "Mystery Call" wzięto 'pod lupę' nasz serwis. Po podsumowaniu wszystkich wyników, okazało się iż ostatecznie zdobyliśmy bardzo wysokie, 4 miejsce.

Tym wynikiem zakwalifikowaliśmy się do juz ostatniej, specjalnej, ogólnoświatowej rundy. Miło nam było przyjąć zaproszenie na uroczystość finałową MAN Service Quality Award 2013/2014, która odbyła się w dniu 09 kwietnia 2014 r. w Berlinie.

Sam udział w tym wydarzeniu jest zaszczytem, jakiego dotychczas nie dostąpił zaden polski serwis MAN. A do tego ostatecznie 14 miejsce wśród 800 załóg uczestniczących, to dla nas duże osiągnięcie. Zwycięskiemu zespołowi naszego serwisu serdecznie gratulujemy.

O konkursie pisały równiez media - zobacz np. artykuł "Najlepsze stacje serwisowe MAN na świecie"

AGRO-STAR na finale SQA 2014 w Berlinie