AGRO-STAR na Facebooku - zapraszamy

Niestety :), dalszy opór wydaje się być bezcelowy... Skoro wszyscy już tam są, to nie pozostaje nic innego jak dołączyć. Oczywiście nie likwidujemy firmowej witryny - my tylko jesteśmy "trendy". Zapraszamy zatem do "lajkowania" i "szerowania" :)

No i mamy fanpage ...

Wpisaliśmy się w światowe trendy i założyliśmy firmowy fanpage na Facebooku. Jak można było przypuszczać i potwierdziło się to w całej okazałości, szeroka znajomość tego medium wśród naszych pracowników przełożyła się na łatwe i szybkie publikowanie wszelkich bieżących informacji dotyczących naszej firmy - z każdym dniem jest ich tam coraz więcej.

Dlatego też, z pełnym przekonaniem zapraszamy Państwa do jego odwiedzania - to właśnie tam pojawią się najszybciej informacje o naszych akcjach promocyjnych. Stosowny link jest ukryty pod małym znaczkiem Facebooka na naszej witrynie (w panelu obok) oraz w obrazku tytułowym powyżej.

Jeśli uznacie Państwo ten pomysł za udany - zapraszamy do polubienia naszego fanpage'u. Można to zrobić bezpośrednio na Facebooku lub też zrobić to poprzez naszą witrynę firmową -  potrzebne linki znajdują się na dole okienka z naszymi danymi firmowymi pod charakterystycznymi znaczkami Facebooka.

Dla zachęty zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z promocyjnej imprezy ProfiDrive 2017 która odbyła się w kwietniu br. w siedzibie naszej firmy - link jest dostępny w obrazku poniżej - wystarczy kliknąć.

 

No i mamy fanpage ...