Autoryzacja Schwarzmüller

Poszerzamy nasze umiejętności i kompetencje - do naszych autoryzacji dodajemy firmę Schwarzmüller - lidera branży naczepowej. Liczymy na to, że w ten sposób dodatkowe możliwości zyskają również niektórzy nasi Klienci - użytkownicy pojazdów MAN.

Szanowni Państwo,

- z przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy kolejną umowę autoryzacyjną z renomowanym europejskim producentem naczep - firmą Schwarzmüller. Od tej chwili, nasz serwis który przeszedł już wszystkie stosowne szkolenia, jest do Państwa dyspozycji w zakresie pełnego serwisu produktów tej firmy.

Podpisana umowa stanowi dla Agro-Star istotne rozszerzenie dotychczasowej oferty serwisowej.

 

Schwarzmüller to największy w Austrii i jeden z największych w Europie producent i sprzedawca pojazdów użytkowych.

Jako jedyny producent w Europie dzięki wypracowanemu przez wiele lat KNOW-HOW firma Schwarzmüller posiada w ofercie bardzo szeroką paletę pojazdów obejmującą naczepy, przyczepy i zabudowy: skrzyniowe, kontenerowe, chłodnicze, cysterny, do przewozu drewna, do przewozu maszyn budowlanych, wywrotki jedno-, dwu-, trójstronne, BDF itp.

Stabilna, nowoczesna konstrukcja, atrakcyjny wygląd poparte starannym wykonaniem, jak również odpowiednia obróbka powierzchni wszystkich metalowych części przez śrutowanie, cynkowanie i lakierowanie - są gwarancją wytrzymałości pojazdów, ich długowieczności i wysokiej odporności na korozję.

Pełna oferta firmy Schwarzmüller: