Zima - czas próby dla akumulatora

Czas próby i chwila prawdy - jeśli ktoś lubi niespodzianki to może sobie czekać ale jeśli chcesz mieć pewność, że Twój pojazd "zapali" bez problemu przy pierwszym mrozie, to zadbaj o to aby sprawdzić stan akumulatora już teraz. Jak zawsze - to jest Twój wybór.

Nie czekaj na mrozy - zrób to zawczasu...

Zima, szczególnie ta mroźna, potrafi brutalnie przypomnieć kierowcy o zaniedbanym lub wyeksploatowanym akumulatorze. Dlatego też aby uniknąć stresu a i problemów podczas porannego uruchamiania samochodu, warto zadbać o dobry stan techniczny tego elementu.

Zwłaszcza, że doprowadzenie do głębokiego rozładowania akumulatora, oznacza niejednokrotnie jego nieodwracalne uszkodzenie.
Być może niekiedy udałoby się uniknąc takiej sytuacji, gdyby akumulator poddawany byly prawidłowej obsłudze.

A już na pewno nie można dopuszczać do sytuacji takiej jak ta pokazana na ilustracji powyżej.

O tym jak dbać o akumulator w codziennej jego eksploatacji można przypomnieć sobie podczas lektury załączonego poniżej materiału. Broszura dostępna do pobrania poniżej, udzieli Państwu praktycznych wskazówek dotyczących konserwacji akumulatorów. Jesteśmy przekonani, że zastosowanie się do nich, przyczyni się do przedłużenia żywotności akumulatorów i tym samym do obniżenia kosztów eksploatacji pojazdów MAN.
Wystarczy kliknąć TUTAJ, aby pobrać broszurę.

A co robić jeśli akumulator wymaga wymiany? - wystarczy skorzystać z bieżącej, zimowej promocji firmy MAN dostępnej u wszystkich Autoryzowanych Partnerów Serwisowych MAN, również w naszej firmie! Dokładniejsze informacje - po kilknięciu w guzik "Pobierz jako plik PDF" widoczny w panelu po prawej stronie (lub poniżej jeśli właśnie oglądasz tę stronę na smartfonie lub tablecie).

Zima 2015 - promocja akumulatorów - Energia w zamrożonej cenie

Zapraszamy do AGRO-STAR - szczególnie w razie problemów!