Zespół Agro-Star - po raz kolejny najlepszy w Polsce!

Zespół Agro-Star - po raz kolejny najlepszy w Polsce! - jesteśmy nr 1. w Polsce!

Jesteśmy niezmiernie dumni poinformować Państwa, że w finale krajowym konkursu MAN Service Quality Award 2016/2017   zespół AGRO-STAR  po raz drugi z rzędu - zdobył 1. miejsce wśród wszystkich Autoryzowanych Serwisów MAN  Polsce, czyli po prostu - jesteśmy NAJLEPSI !!!.

To drugi z kolei nasz tytuł Najlepszego Serwisu MAN w Polsce i siódmy w historii naszej firmy.

Oto oficjalny komunikat MAN Truck & Bus Polska:

AGRO –STAR ponownie najlepszym serwisem MAN w Polsce

W dniu 22 maja br. w siedzibie Akademii MAN w Wolicy odbył się finał konkursu Service Quality Award edycja polska, podczas którego wyłoniono najlepszy Autoryzowany Serwis MAN na terenie naszego kraju. Po raz drugi tytuł ten zdobył AGRO-STAR z Kalisza.

W polskiej edycji konkursu udział wzięły 3 Autoryzowane Stacje Obsługi, które uzyskały największą ilość punktów w rywalizacji globalnego konkursu Service Quality Award. Do rundy finałowej zakwalifikowały się ostatecznie:

  • AGRO-STAR Tadeusz Nogaj,
  • MAN Truck & Bus Center Czeladź oraz
  • TRANSBUD NOWA HUTA.

Procedura wyboru finalistów Service Quality Award stawiała przed kandydatami wysokie wymagania. W pierwszych trzech rundach globalnego konkursu zostali oni poddani szerokiemu testowi wiedzy technicznej. Ostatnim etapem był tajemniczy telefon, sprawdzający jak serwisy radzą sobie z obsługą klienta. Konkurs Service Quality Award organizowany jest przez  centralę MAN w Monachium od wielu lat.

Nagroda MAN Service Quality Award edycja polska została przyznana po raz drugi. W polskim finale przedstawiciele Autoryzowanych Stacji Obsługi musieli wykonać, m.in. symulację przyjęcia i wydania pojazdu klientowi, diagnozę błędów czy ocenę kwalifikacji części do wymiany gwarancyjnej. „Cieszymy się, że polska edycja konkursu odbyła się kolejny raz i mamy nadzieję, że na stałe wpisze się w nasz kalendarz działań, które mają na celu przede wszystkim doskonalenie kompetencji pracowników, a co za tym idzie podnoszenia jakości usług świadczonych w sieci serwisowej MAN.“, wyjaśnia Bartłomiej Ciemiński, dyrektor ds. serwisu w spółce MAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o.

Zdobycie tytułu Najlepszego serwisu MAN w Polsce po raz kolejny to dla nas wielka radość, powód do dumy oraz potwierdzenie naszych wieloletnich kompetencji w zakresie obsługi posprzedażnej.” powiedział Tadeusz Nogaj właściciel stacji serwisowej AGRO–STAR w Kaliszu.

Zwycięzca Service Quality Award edycja polska będzie nosił tytuł Najlepszego serwisu MAN w Polsce przez kolejny rok.

Serwis AGRO-STAR najlepszy serwis MAN w Polsce w 2017 roku

Na zdjęciu: Bartłomiej Ciemiński przekazuje nagrodę zwycięskiej drużynie AGRO-STAR

Serwis AGRO-STAR najlepszy serwis MAN w Polsce w 2017 roku

MAN Service Quality Award 2016/17 dla zespołu AGRO-STAR !

Firma - adres:

AGRO-STAR Tadeusz Nogaj Sp. z o.o. Sp. k.  Mapa dojazdu

ul. Owsiana 7
62-800 Kalisz
Polska

Tel.: +48 62 764-11-34
Fax: +48 62 767-49-52
E-mail: serwis@agro-star.com.pl

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną i telefonicznie wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

CAPTCHA CAPTCHA - kod weryfikacyjny