Więcej o sieci Q-Service Truck

Więcej o sieci Q-Service Truck

Q-Service Truck jest pierwszą ogólnopolską siecią warsztatów zajmujących się przeglądami i naprawami pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów. Organizację tę powołała w 1999r. firma Inter Cars. Zrzeszone w niej serwisy pracują pod wspólnym logiem sieciowym, ale zachowują własną tożsamość i niezależność. Celem sieci jest stworzenie miedzy warsztatami stałej i bliskiej współpracy, opartej na wymianie doświadczeń i informacji technicznych.

Nasza firma przystąpiła do sieci Q-Service Truck w 2016 roku. Udział w niej jest potwierdzeniem świadczenia przez nasz serwis usług na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu wysokiej jakości części zamiennych. Sukcesywnie szkolimy naszych pracowników, jesteśmy otwarci na rozwój i nowe technologie.Dzięki doświadczeniu w naprawach pojazdów wielu marek, jesteśmy w stanie sprostać większości zleceń jakie do nas trafiają.

Dzięki temu, że w skład sieci Q-Service Truck wchodzi wiele serwisów zarówno w całej Polsce jak i za granicą, w przypadku awarii nasi klienci mogą liczyć na możliwie najszybszą pomoc oraz naprawę w ramach wspólnej gwarancji.

Więcej o sieci Q-Service Truck

Pełna informacja o usługach oferowanych przez Q-Service Truck dostępna jest w Sieci pod adresem: http://q-servicetruck.pl/

Q-Service Truck to pierwsza ogólnopolska sieć warsztatów zajmujących się przeglądami i naprawami pojazdów użytkowych - aut ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów. Organizację tę powołała w 1999r. firma Inter Cars S.A. największy importer i dystrybutor części zamiennych do większości marek samochodów osobowych i użytkowych. Inter Cars S.A. jest właścicielem znaku towarowego Q-Service Truck.

Sieć Q-Service Truck posiada 41 placówek (oddziałów), w 40 miastach, z 15 województw.
Teraz zapraszamy również do nas.

Firma - adres:

AGRO-STAR Tadeusz Nogaj Sp. z o.o. Sp. k.  Mapa dojazdu

ul. Owsiana 7
62-800 Kalisz
Polska

Tel.: +48 62 764-11-34
Fax: +48 62 767-49-52
E-mail: serwis@agro-star.com.pl

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną i telefonicznie wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

CAPTCHA CAPTCHA - kod weryfikacyjny