Inwestujemy w młodzież

AGRO-STAR - inwestujemy w młodzież

Już od  lat współpracujemy z lokalnymi  placówkami  edukacyjnymi – m.in.  z kaliskim Zespołem Szkół Samochodowych – corocznie  podpisujemy kolejne umowy o praktyki zawodowe dla uczniów tej szkoły.  

Serwis AGRO-STAR objął bowiem patronat nad działalnością szkoły w zakresie praktycznej nauki zawodu, aktywnie uczestnicząc w edukacji młodego pokolenia. W naszym zakładzie stwarzamy doskonałe warunki techniczno-organizacyjne do realizacji przyjętych zobowiązań.

Każdy z uczniów – praktykantów trafia pod opiekę przypisanego mu mechanika prowadzącego, pełniącego funkcję bezpośredniego opiekuna praktyk. W codziennej pracy z opiekunem, uczeń ma możliwość rzeczywistego kontaktu z mechaniką i elektryką pojazdową, pogłębiając poprzez praktykę zdobytą w szkole wiedzę teoretyczną. Podczas pracy wykonywanej osobiście ale pod czujnym okiem wykwalifikowanego mechanika współrealizuje konkretne zadania serwisowe, na bieżąco omawiając związane z nimi problemy techniczne.

Bardzo nas cieszą dotychczasowe efekty takich działań – nasi byli uczniowie zdają późniejsze egzaminy zawodowe, i… już jako absolwenci, wracają do AGRO-STAR, zatrudnieni w firmie jako pełnoprawni mechanicy.

Firma - adres:

AGRO-STAR Tadeusz Nogaj Sp. z o.o. Sp. k.  Mapa dojazdu

ul. Owsiana 7
62-800 Kalisz
Polska

Tel.: +48 62 764-11-34
Fax: +48 62 767-49-52
E-mail: serwis@agro-star.com.pl

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną i telefonicznie wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

CAPTCHA CAPTCHA - kod weryfikacyjny